Neden? Ürünlerimiz Hikayemiz Sürdürülebilirlik Satış Noktalarımız
English Geri Dön

Sipariş Hattı 0532 589 59 87

Neden bu işi yapıyoruz?

Çünkü 'Ne yersen o'sun.' sözünün doğruluğuna ve herkesin gerçek ve temiz gıdaya ulaşmayı hak ettiğine yürekten inanıyoruz.

Çünkü 'Ne yersen o'sun.' sözünün doğruluğuna ve herkesin gerçek ve temiz gıdaya ulaşmayı hak ettiğine yürekten inanıyoruz.

Bu devirde, teknoloji bu kadar gelişmişken, neredeyse sonsuz olanaklar varken, şehir hayatının bedeli kötü beslenmek olmamalı. İyi süte, sağlıklı ve leziz yoğurda ulaşmanın kolay ve güvenli bir yolu olmalı.

Sütü de, inekleri de, tüketicileri de, toprağı da, suyu da korumayan düzeni;
üstün teknoloji, altyapı ve inançla değiştirebiliriz.

Süt ve süt ürünlerinin çok daha iyi şekilde üretilebileceğinin mümkün olduğuna inanıyoruz.

En lezzetli ve besleyici süt ile süt ürünlerini üretmek ve size sunmak için yapılması gereken her şeyi layığıyla yapıyoruz. Bu anlayışla, sadece Türkiye’nin değil, Avrupa’nın da en nitelikli çiftliklerinden birini Aydın’da kurduk.

Hayvan refahını ve mutluluğunu her şeyin önünde tutarak sürecin her aşamasında en son teknolojiyi kullanıyoruz. Soyağaçlarını tek tek bildiğimiz ineklerimizden iklim kontrollü padoklarımıza ve çiftliğimiz bünyesinde kurduğumuz özel laboratuvarlara kadar her adımı, en ince detayına kadar planlıyoruz.

Alanındaki en nitelikli gıda ve ziraat mühendislerini, veterinerleri, teknisyenleri, laborantları ve sendikalı çalışanlarımızı sürekli kendi bünyemizde bulundurarak hep birlikte emek veriyoruz. En doğal, en leziz, en besleyici süt ve süt ürünlerini üretip hassasiyetle sizlere ulaştırıyoruz. İnsana saygılı, hayvana saygılı, doğaya saygılı bir şekilde. Tam da olması gerektiği gibi… Gönül rahatlığıyla için, afiyetle yiyin.

Efeler Çiftliği Ailesi

Bizi Instagram‵dan takip edin

@efelerciftligi