Neden? Ürünlerimiz Hikayemiz Sürdürülebilirlik Satış Noktalarımız
English Geri Dön

Sipariş Hattı 0532 589 59 87

Geleneksel Yöntemlerle

Tereyağ

Paketini açtığınız anda sadece kokusuyla bile iştah kabartan nefis tereyağımız bir parça ekmeği bile muhteşem bir ziyafete dönüştürmeye hazır.

Paketini açtığınız anda sadece kokusuyla bile iştah kabartan nefis tereyağımız bir parça ekmeği bile muhteşem bir ziyafete dönüştürmeye hazır.

Efeler Çiftliği Tereyağı

Efeler Çiftliği Tereyağı

Çiftliğimizin yemleriyle ve yeşillikleriyle beslenen ineklerimizin leziz ve taze sütünü bilenler şaşırmayacak. Taptaze sütümüzün kremasından geleneksel yöntemlerle yayıkta çalkalayarak elde ettiğimiz bu nefis tereyağının kokusu yemekleriniz ve tatlılarınızın lezzetini eşsiz kılacak.

Besin Değerleri

ENERJİ (100G İÇİN)

3065 kj/745 kcal

YAĞ

82 g

KARBONHİDRAT

1,0 g

PROTEİN

0,8 g

TUZ

0,0 g

Bizlere sık sorulan soruları, sizlere de kolaylık sağlayacağını düşünerek burada cevapladık.

Aklınıza Takılmasın

Gerçek tereyağını ev koşullarında laboratuvar analizi yapmadan anlamamız çok zordur. Tereyağı, sıcak suya atılması halinde tek parça halinde erime özelliğine sahiptir. Bu basit test bize tereyağının gerçekliği ile ilgili bir fikir verecektir.

Elbette! Tereyağı dört aya kadar derin dondurucuda saklanabilir. Doku ve lezzet biraz değişebilir ancak çok fark edilir bir değişim olmaz. Tereyağını orijinal ambalajında ​​ve ağzı kapalı bir dondurucu poşetinde saklamanızı öneririz. Kullanmadan önce buzdolabında yavaşça çözdürün. Dondurulmuş tereyağını çözdürmeden mikrodalgada eritmenizi önermiyoruz.

Efeler Çiftliği Tereyağı'nda standardın üzerinde olarak yaklaşık %82 oranında süt yağı vardır. Sütün lezzetinden gelen ekstra krema tadını farkedeceğinizi düşünüyoruz!

Gerçek tereyağı yanar mı diye düşünebilirsiniz. Bu endişeyi gidermek için tereyağından bir kaşık alın ve minik bir tavada kızdırın. Kızdırılan yağda köpürmeler meydana gelmediyse bu yağ margarin karışımlı sahte bir yağdır. Gerçek ve organik bir tereyağı tavada kızdırıldığında köpürmeye başlar.
Tüm Sorulara Göz atın
Bizi Instagram‵dan takip edin

@efelerciftligi